ChristmasBandB.com - Coronavirus (COVID-19) - Size olan bağlılığımız. Seyahat ederken ve oda kahvaltılarda güvenli ve sağlıklı kalmak.

Şimdilik hepimiz seyahatimizi beklemeye alıyor olabiliriz, ancak bu bir sonraki seyahat macerası hakkında hayal kurmayı bırakmamız gerektiği anlamına gelmez.

Bir sonraki maceranızı planlamak için en iyi seyahat web sitesi

Dünyanın her yerinde ülkelerimizi destekliyoruz ve virüsle savaşmak için evde kalıyoruz. Ancak, seyahat sevgimiz ortadan kalkmayacak. Birçoğu şimdilik seyahat edemese de, kriz yakında sona erecek. Ve bu olduğunda, hepimiz dünyayı tekrar görmekten keyif alacağız. Bu nedenle, web sitemizde, sosyal medyamızda ve diğer iletişim şekillerinde, ortaklarımızın sunduğu birçok harika yeri paylaşmaya devam edeceğiz. Ve gelecekteki anlaşmaları hazır olur olmaz açıklayacağız. Ve bazen, inanılmaz seyahat yerlerimizden birinin güzelliği, dünyayı birlikte seyahat etme geleceğimize şaşkınlık ve istekle ilham verecektir.

Hepimiz bu krizde paylaştıkça, tekrar seyahat etme ve dünyayı biter bitmez keşfetme arzusunu ve motivasyonunu da paylaşıyoruz. Birlikte, o gün için hayal kurmaya ve planlamaya devam edeceğiz. Bu arada, olumlu kalabilir ve belki de yapıcı bir şekilde geleceğe hazırlanabiliriz.

İşte bazı ipuçları:

  1. Yeni bir dil öğrenmeye ne dersiniz? Ya da belki okul günlerinden itibaren ikinci dili pratik yapın. Çevrimiçi dil eğitimi için birçok ücretsiz kaynak ve uygulama vardır.
  2. Örneklemek isteyebileceğiniz bazı bölgesel mutfağı okuyun. Belki de mutfakta kendiniz için bölgesel bir tarif deneyin. Bazı eğitici yemek videolarına çevrimiçi göz atın.
  3. Okumak için zaman bulmaya çalıştığınız dergilerden, kitaplardan ve web sitelerinden bazı paha biçilmez seyahat ipuçlarının bir listesini yapın. Bazı ilham verici seyahat videolarını çevrimiçi izleyin. İlk seyahatinizi daha tatmin edici kılacak olan araştırmanızın bir not defterini tutun.
  4. Son olarak, seyahat tarzınıza mükemmel şekilde uyacak yeni bir taşıma çantası veya sırt çantası almayı düşünün. Şık ve rahat seyahat etmeyi planlayın.

Bu arada, lütfen güvende kalın ve kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın.

Seyahat ortaklarımıza ve oda ve kahvaltı tesislerimize

Bunun sonucunda Christmas BandB, dünya çapındaki ortaklarımızın ihtiyaç duydukları hizmeti almalarını sağlamak için fazla mesai yapıyoruz. Güvenliğiniz, sağlığınız ve refahınızı derinden önemsiyoruz. Ve düşüncelerimiz ve dualarımız hepinizle birlikte. Ayrıca, seyahat işinizin refahı konusunda endişe duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Şirketimiz güçlü olmaya devam etmekte, hizmetlerimiz ve operasyonlarımız kesintisiz devam etmektedir. Üst düzey desteğimiz ve seyahat veya konaklama işinizin her zaman desteklenmesini sağlamak bizim için büyük önem taşımaktadır.

Durumu izledikçe ve kendi süreklilik planlarınızı değerlendirdikçe, gereken her kapasitede size yardımcı olmaya hazırız. Zor günler bir süre kalmak için burada olsa da, sağlık ve refah yakında ufukta tekrar ortaya çıkacak. Önümüzdeki aylarda, özellikle de yeni nesil Instant World Booking hizmetleri için, büyüme ve gelişme planlarımız hızla ilerliyor. Seyahat veya konaklama işiniz için yeni çözümler düşünmeye, kendi iş büyümenizi hızlı bir şekilde başlatmaya hazır olduğunuzda, size düşük maliyetli seçenekler ve alternatifler sunmaya hazır olacağız.

Daha fazla bilgiyi nereden alabilirim?